גגות,פרגולות,דקים | בנייה בעץ  | בניין ועיצוב | בריכות נוי | שיפוצים | גלריית עבודות | אודות מבתים 

בניין ועיצוב | מימד חדש לבית שלך
 


מבתים המומחים לבניית גגות, סגירת עליית גג לחדר, גגות פלדה.

אנו במבתים מומחים לבניית גגות, הגג הוא החזית החמישית של הבית שלך והוא המימד הנוסף של העיצוב המושלם. יהיה זה נכון לתכנן אותו בתשומת לב רבה לפרטים. אפשר להכיל בתוכו חדרים נוספים, אפשר לייצר תחושת מרווח לאזור הסלון ובכלל לתת מראה כפרי לכל הבית.

נוכל לסייע לאדריכל שלך בחישובים הקונסטרוקטיביים של הגג, אנו עוזרים בבחירת החתכים של הקורות ובסגנונות השילוב בניהם. נוכל להציע לך מבחר רעפים מהגדולים בארץ, רעפי חרס, רעפי בטון, רעפי פלדה – רב רעף.
שלל הגימורים האפשרי הינו אינסופי שלל גווני צבע, גמר עץ וגבס ופרזול מתכת מושחר.

עליות גג הינם דרך פשוטה קלה וזולה להרחיב את הבית.

כניסה לגג ובנייה של חלל עליית הגג הוא פשוט וקל ועל פי רוב אינו דורש הכנות מיוחדות. שילוב של חלונות בדופן הגג הנותנים את תמונת הנוף ומכניסים את החוץ פנימה. כל התהליך הינו קצר יחסית ולא מלכך כמ בנייה קונבנצונלית, תוך ימים ספורים תקבלו חדר או מערכת חדרים נוספת כולל שרותים מקלחת ומטבח במידת הצורך ניתן גם לעשות כניסה חיצונית ונפרדת. את הרצפה מבצעים בצורה מיוחדת המונעת מרעשים לעבור לקומות התחתונות ומאפשר חיים בהפרדה מושלמת.

אנו ממליצים להתקין חלונות בעלי תו תקן גרמני, הידועים בכל העולם כבעלי רמת גימור גבוהה ואטומים לחלוטין לחדירת מים עם או בלי הפעלה חשמלית, החלונות בעלי חריצים מיוחדים למניעת אדים על החלון. לחלונות אפשר להוסיף ווילון ו/או תריס חיצוני.

ישנה אפשרות להזמין החלון עם גשש/גלאי גשם הסוגר את החלון חשמלית במידה ויורד גשם.
הכניסה לעליית הגג יכולה להיות עם
סולם מתקפל לעליית גג או גרם מדרגות בנוי

החלל מנוצל עד תום באמצעות פיתרונות תיכנון חדשנייים, הרצפה יכולה להיות רצפת עץ או פרקט שילוב הקורות של הגג לתוך חלל העליית הגג או הוספת קורות חיזוק נוספות מעץ גושני מונע בעיות אקוסטיקה, ויוצר מראה כפרי נעים לעין.

  סגירת עליית גג עליית גג מעוצבת עליית גג,סגירת עליית גג,סגירת חדר,בנייה קלה
  סגירת חדר


גגות פלדה:
כאשר נדרש גג בעל קווים אטרקטיביים העשוי מחומר לא דליק, הפתרון האידאלי הוא גג פלדה אולטראספן של מייטק. גגות פלדה מהירים להקמה יציבים וחזקים והכי חשוב לא דליקים!!!!!

גגות פלדה גגות פלדה גגות פלדה


נשמח לשמוע ממך ולסייע לך בכל שאלה 050-5610752  לפניות בדואר אלקטרוני לחץ כאן
 

טלפון לחזרה

מקום מגורים

שם ומשפחה

הערות נוספות

מתעניין ב:

דואר אלקטרוני

       

 

הוקם ע"י צימט קופירייטינג