גגות,פרגולות,דקים | בנייה בעץ  | בניין ועיצוב | בריכות נוי | שיפוצים | גלריית עבודות | אודות מבתים 

בניין ועיצוב | מימד חדש לבית שלך


טיח צבעוני
תקרות אקוסטיות

 

 בנייה בקצב הזמן

בנייה קלה, בנייה מתועשת  מבנים יבילים,בנייה מהירה,מבנים ניידים,בניית צימרים
חברת "מבתים" בונה עבורך בית מתקדם באיכות מעולה,
ב 3 חודשים
ובמחירים אטרקטיביים שאפשר לבנות עליהם!

 בא לכם בית משלכם? חוסכים הרבה זמן ולא מצליחים להגיע לזה?
אנו נבנה לכם בית על המגרש שקניתם בשיא המהירות! ובשיא הקלות!

 החיים בעולם המודרני מכתיבים לנו קצב דינמי ולא פעם חברות הבניין נאלצות לעמוד יחד עם הלקוח באתגר הזמן והמחיר. חברת "מבתים" מציעה קו חדש וייחודי – בנייה בקצב הזמן,  בניית בית חדש בתוך 3 חודשים ואף פחות מזה !

בנייה בקצב הזמן מאפשרת פתרון איכותי ומהיר ל:  משפחות, למעוניינים בתוספות בית  נוסף בנחלה במושב, יחידות דיור נפרדות, מחסן, צימרים ואפילו מבנים משרדיים או משרדי מכירות. גמישות הביצוע והמחיר האטרקטיבי גורמים ליותר ויותר אנשים לבחור בשיטת בניה זו.

שיטות הבנייה הקלה או הטרומית המיושנות  יצרו לא מעט בעיות  בעת הופעת צורך לעצב בית בהתאמה אישית מראש או לבצע שינויים פנימיים, המבנים נבנו בפורמטים קבועים ואיכויות הבנייה היו ירודות.

בנה ביתך, מהר!,cbhhv ekv,cbhhv nusukrh,

בשיטת בנייה בקצב הזמן של  "מבתים",  המהירות אינה תחליף לאיכות!

לקוח המעוניין לבנות את ביתו בקצב הזמן מוזמן לבחור אישית את הסטנדרטים שמתאימים לסגנון חייו החל מריצוף ועד לפירזול, חברת מבתים מעצם היותה חברת בניין ועיצוב מספקת ללקוח מכלול שירותים עשיר ומגוון ומספקת לו את השקט הדרוש עד לקבלת המפתח. גם לאחר הכניסה לבית ושנים לאחר מכן הבית יעמוד בכל אתגר מזג אוויר, איטום, בידוד, עמידות ויספק למשפחה, לבניה ולנכדיה קורת גג נפלאה.

 

עוד מתחילת הדרך הלקוח זוכה ללווי צמוד תוך בחינת השטח בו הוא רוצה למקם את המבנה, הבנת הצרכים הייחודיים של כל לקוח ומטרות הבנייה, לאחר מכן פונים לשלב התכנון שבו השמיים הם הגבול ולכל לקוח מוענקת מלוא תשומת הלב בליווי אדריכלי, תיכנון העמדה של הבית בחצר ע"מ לאפשר הגדלתו והוספת מבנים בעתיד, עיצוב פנים,עיצוב וביצוע שבילי גישה ומדשאות מסביב לבית כך שתשמר הפסטורליה והמבנה יראה כבית

קונבנציונאלי בסביבה כפרית ואף ישתלב היטב בכל סביבה אחרת בהתאם לאופיה.
בחירת החומרים ההטובים ביותר, חלונות דלתות, כל זה מתקיים תחת מסגרת תקציב אותה הגדיר הלקוח מראש.

מבנים ניידים בגימור איכותי ובהתאמה אישית בנייה תעשייתית


את המבנה אפשר לקבל בצורות שונות ורמות גימור שונות הכול ע"פ דרישה:

טייח צבעוני, בנייה בעץ בסגנון כפרי או מראה חלק. גג רעפים או גג פנל בידודי, אפשר לשלב מראש פרגולות  לתוך הגג המקורי על מנת לקבל שטחים מוצלים ומקורים בכניסה לבית וביציאת הסלון או להפוך את כל הבית למבנה בסגנון ספרדי ים תיכוני.

מפרט הקירות עצמו מאוד גמיש ולמעשה אפשר לבצע קירות מפנל בידודי אשר חוסך בהוצאות האנרגיה השוטפות , או אפשר לקבל צמנטבורד עם בידוד וקירות גבס פנימיים, שיטת הבנייה מספקת לכם את הבידוד המושלם.

 

כל הידע והמומחיות של מבתים לשירותכם,

על מנת להגשים את הפנטזיה של בית חדש בקצב הזמן!

 

נשמח לשמוע ממך ולסייע לך בכל שאלה 050-5610752  לפניות בדואר אלקטרוני לחץ כאן
 

טלפון לחזרה

מקום מגורים

שם ומשפחה

הערות נוספות

מתעניין ב:

דואר אלקטרוני

       

 

הוקם ע"י צימט קריאייטיב